Marmara Emlak Müşavirleri Derneği -MAREMDER Başkanı Sayın Adnan Yeşiltaş ın Açılışında Bulunduğu Emlak 2015 Yoğun Katılımla Açıldı
Başkanımız Tüm Meslektaşlarımızın Mutlaka Görmeleri Gereken Bir Fuardır Maremder Olarak Gerekli Çalışmalarımız Devam Ediyor Fuar Sonuna Kadar Katılım Sürecektir Diyerek Katılımcı Firmalarla İletişim Halinde Olacaklarını Söyledi.

Türkiye ve yakın coğrafyanın konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile katılımcı firmaları bir araya getirecek fuarda 200’ün üzerinde proje CNR EXPO Yeşilköy’de sergilenecek. Fuarda İTO’nun ‘Yaşayan İstanbul Maketi’de CNR Emlak 2015 Fuarı’na damga vuracak.

”Natural Stone – 12.Uluslararası Mermer, Doğal Taş Ürünleri ve Teknolojileri Fuarı” da CNR Emlak Fuarı ile birlikte bugün başlıyor. 7 Kasım’a kadar devam edecek Natural Stone katılımcı firmaları ile CNR Emlak Fuarı katılımcıları arasında ortak sinerji yaratılarak, yeni iş birliklerinin önünün açılması hedefleniyor.

Konut, iş yeri, alışveriş merkezi yatırımcıları ile inşaat firmalarını bir araya getirecek olan CNR Emlak 2015 Fuarı’na 5 binin üzerinde yabancı yatırımcı çekmesi öngörülüyor.

Emlak 2015- Konut, İşyeri Satınalma, Kiralama ve Finansman Fuarı 4 Kasım Çarşamba günü (bugün) başlayıp, 8 Kasım Pazar gününe kadar devam edecek. Fuar, İstanbul CNR EXPO Yeşilköy’de gerçekleşecek. Marmara Emlak Müşavirleri DerneğiEMLAK FOARI

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir