Avrasya Tüneli Kazlıçeşme ve Göztepe arasındaki mesafeyi 100 dakikadan 15 dakikaya indirecek. Avrasya Tüneli’nin İstanbul’un tüm ilçelerine olumlu katkısı olacaktır. Örneğin en yakın  Anadolu yakasında Üsküdar’a bağlı Acıbadem, Koşuyolu ve Ünalan ile Kadıköy’e bağlı Hasanpaşa ve Merdivenköy mahalleleri, Avrupa yakasında ise Fatih ilçesine bağlı Cankurtaran, Yenikapı ve Yedikule mahalleleri ile Zeytinburnu ilçesinde görülüyor.

Avrupa yakasında kısa vadede Güngören, Bahçelievler ve Merter’de de fiyat artışı olacağını düşünüyorum. “Hatta son birkaç yıldır Merter, Merkezefendi ve Davutpaşa tarafında başlayan kentsel dönüşüm çalışmaları kapsamında sanayi alanlarının konut ve karma kullanım projelerine dönmesinde bu mega projenin olumlu etkisinden de bahsetmek doğru olur”Avrasya Tünelinin Ulaşımı Kolaylaştırdığı Bölgelerde Gayrimenkulde Talep Artışı Bekliyorum
Talep artışının satış ve kiralamalarda artışa neden olabileceğini kanaatini taşıyorum. Tüm meslektaşlarıma hayırlı bol kazançlı günler diliyor saygılarımı sunuyorum.

Marmara Emlak Müşavirleri

Yönetim Kurulu Başkanı

Adnan Yeşiltaş

345353

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir