Yerel Emlak Markaların Müşterek Gücüyüz

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği 13 Temmuz 2007de kurulmuştur Derneğimizin ana gayesi şunlardır; meslektaşlarımızla dayanışma içinde mesleğimizin itibarını etik değerler ışığında arzuladığımız seviyeye çıkarmak ve  tüm etik değerlere bağlı birliktelik   sağlamaktır  . Meslektaşlarımızın mutlu ve acılı günlerinde yanında olmak zorda kalan meslektaşlarımızın maddi manevi yardımına koşmayı amaçlamıştır.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği 08/08 2008 Tarihinde (KANUNUMU İSTİYORUM) Kampanyası başlatarak Türkiye genelinde tüm meslektaşlarımızın desteğini alarak Emlak Müşavirleri Yasa Tasarısını Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçmesi için var gücüyle çalışmaktadır kampanyamız Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçinceye kadar devam edecektir. Marmara Emlak Müşavirleri Derneğinin amacı Tüm meslek temsilcilerinin eksiksiz katılımı ile ortak bir yasa tasarısı üzerinde uzlaşmaktır. Marmara Emlak Müşavirleri Derneği müktesep haklar konusunu yani kazanılmış hakların korunmasından asla taviz vermeyecektir.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Ülkemizde kendi adları ile ayakta kalmayı başarmış markalaşmış veya markalaşma yolundaki tüm  emlak  müşavirliği  yapan  emlakçıları   Yerel Emlak Markaları olarak tanımlayarak bir ilki gerçekleştirmiştir. Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Yabancı emlak firmaları karşısında yerel emlakçıların     dayanışmasını sağlamak amaçlı ( DÜŞÜNCE ATÖLYELERİ) adı altında her hafta başka bir yerel emlak ofisinde toplanarak birlik ve beraberliğimizi dostluğa dönüştürmüştür .

Türkiye nin  her köşesinden kardeş emlak ofisleri sayesinde tapudaki bilgilere meslektaşlarımız aracılığı ile ulaşmak mümkün olabiliyor

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği üyeleri (KORSAN EMLAKÇIYA HAYIR) Kampanyası başlatarak vergi vermeyen oda kaydı olmaksızın kaçak çalışan yasalara bağlı olmayan ayakçı tabiri ile tanınan kimselerle müşterek iş yapmama kararı alarak mesleki etik değerlere sonuna kadar bağlıdır. Marmara Emlak Müşavirleri Derneği idealist bir grup olup bir aidat derneği değildir aidatımız sembolik olarak bir liradır markalaşmış meslek temsilcilerimiz kendi katkıları ile mesleğimiz için ellerinden geleni yapmaktadırlar.

 

Marmara   Emlak  Müşavirleri   Derneği  kültür ve sanata önem verir üyelerimizin kültür ve sanat etkinliklerinden faydalanması haberdar olması için (MAREMDER KÜLTÜR ve SANAT KOMİSYONU) kurarak bu alanda çok önemli başarılara imza atmıştır. Her üyemizin doğum günü bu komisyon tarafından aranarak  bir etkinlikle kutlanır diğer üyelerimize internet sayfamız  www.maremder .org aracılığı ile duyurulur.

 

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği

        Yönetim Kurulu Başkanı

             Adnan YEŞİLTAŞ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir