logoVİZYONUMUZ, Meslektaşlarımızın mali kaynak ve olanaklardan en iyi şekilde yararlanmalarını, karlılıklarını artırmalarını ve büyümelerini sağlamak için gerek gördükleri gerçek-doğru-tarafsız ve profesyonel bilgi, analiz, yorum, öneri ve uygulama desteği ile gelişmelerine yardımcı olmaktır.

MİSYONUMUZ, Teknolojik kaynaklardan en iyi şekilde yararlanarak kaliteli hizmet üretmek, büyük bir hızla gelişen teknolojiyi kullanarak ve bilgilerini sürekli güncelleyerek sürekli gelişmek, müşterilerini ekonomi, yasal mevzuatı ve vergi yasalarındaki hukuki düzenlemeler konusunda bilgilendirmek, müşterilerimizin sorunlarını çözen ”güvenilir, tarafsız, sırdaş, profesyonel bir emlak danışmanı” olmaktır.

AMACIMIZ, Meslek standartları ve yasal gereklilikler çerçevesinde müşteriye doğru ve güvenilir bilgiyi en hızlı biçimde, tarafsızlık ve gizlilik ilkeleri içinde sunmaktır. Yapacakları yatırımlarına gelişebilir değişebilir çevresel faktörleri değerlendirerek kazandırmayı doğru yatırım yapmalarına aracılık etmektir.

Meslektaşlarımızın dayanışma içinde tüm ülke genelinde yerel emlak firmalarıyla paslaşarak bir taşınmazın bilgilerine hızla ulaşabilme ve pazarlayabilmelerini sağlamaktır.

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Olarak bıkmadan yorulmadan çalışarak bin yılın ilk dilimini geride bırakırken, önümüzdeki 10 yıl içerisinde bugünden çok daha ileri bir meslek; ve Avrupa”nın büyük şirketlerini aratmayacak bir meslek tablosu ile karşılaşacağımıza inanıyorum. Saygılarımla

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği

Yönetim Kurulu Başkanı

Adnan YEŞİLTAŞ