KONUT PROJELERİNİN BÜYÜKLERİ KONUT FUARINDA BİRARAYA GELDİ Emlak-2013-fuarı-törenle-açıldıTürkiye’nin önde gelen konut projelerinin yer aldığı emlak fuarına yabancı alıcıların ilgisi büyük oldu. Cnr Expo’da Türkiye’nin önde gelen konut projeleri tanıtılırken fuar, Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Toki, Emlak Konut GYO ile Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü desteğinde gerçekleştirildi.

Toki Toplu Konut İdaresi Başkan Yardımcısı Mehmet Murat, Cnr Holding Yönetim Kurulu Başkanı Ceyda Erem, Daleel Group Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mohammed Yahya Müferrah, Suudi Arabistan Ticaret Ataşesi Khalid Al Omaır’ın katılımıyla açılan fuara 100′ün üzerinde büyük proje katılıyor..

Fuarda ‘Körfez Ülkeleri Gayrimenkul Yatırım ve İş Geliştirme Konferansı’nın ikincisinin de düzenleneceğini fuar için Ortadoğu’nun önde gelen yatırım şirketlerinden Daleel Group Yönetim Kurulu Başkanı Dr. Mohammed Yahya Müferrah, “İslam ülkeleriyle el ele vererek, ekonomimizi güçlendireceğiz” açıklamasında bulundu.

Müferrah,Türkiye’de yalnızca gayrimenkul alanında değil, tüm sektörlerde hizmet vermek istediklerini ve fuarda sergilenen projelerin büyük fırsatlar sunduğunu, islam ülkeleriyle el ele ekonomimizi daha da büyütüleceğini söyledi..

Toki olarak 2023 yılında hedeflerinin 1 milyon konut olduğunu belirtenToki Başkan Yardımcısı Mehmet Murat, “60 milyarlık yatırım ve 900 bin kişiye istihdam sağlıyoruz. Emlak Fuarı, sektöre güç verecek” dedi.

Fuarıda tanıtılan projeler

Emlak fuarında,Tema İstanbul, Avrupa Konutları (Artaş), Bakırköy 46/Maslak 1453/my Home, İstanbul Prestij Park, Soyak Evostar, Metropol İstanbul, Vadi İstanbul, Deluxe Suits, İstanbul Loft, Gölmahal, Referans İstanbul, GüneşliPark, Nissa Residence, Koru Florya, Haliç Panorama, West Wall Villas, Evim Kadıköy, Elit Grand Palace/Elik Perla Palece, Bulvar İstanbul Evleri, Westside İst./Pashador/Canpark AVM/Sultanbeyli AVM’de bulunuyor. Fuarda; A ve B sınıfı villa, konut ve toplu konut projeleri, rezidanslar, AVM ve iş merkezleri, plazalar, sanayi siteleri ve organize sanayi bölgelerinin tanıtımı yapılıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir