11.Yılımızda yaptığımız çalışmalarımızda beraber yürüdüğümüz bütün yol arkadaşlarımla gurur duyduğumu ifade etmek isterim ve çalışmalarımızda emeği geçen bütün arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
Marmara Emlak Müşavirleri 13 Temmuz 2007de kurulmuştur.
Gayemiz kısaca şunlardır meslektaşlarımızla dayanışma içinde mesleğimizin itibarını etik değerler ışığında arzuladığımız seviyeye çıkarmak ve tüm etik değerlere bağlı birliktelik,dayanışma içinde, meslektaşlarımızın mutlu ve acılıgünlerinde olabildiğince yanlarında olmaktır.
Marmara Emlak Müşavirleri 08/08 2008 Tarihinde (KANUNUMU İSTİYORUM) Kampanyası başlatarak Türkiye genelinde birçok meslektaşlarımızın desteğini alarak Emlak Müşavirleri Yasa Tasarısını Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçmesi için var gücüyle çalışarak iki yasama döneminde yasa tasarı taslağını Türkiye Büyük Millet Meclisine Komisyona Kadar Götüren İlk Meslek Temsilcisi Olmanın Haklı Gururunu Yaşamaktadır.
Kanunumuz Türkiye Büyük Millet Meclisinden geçinceye kadar devam edecektir. Marmara Emlak Müşavirleri olarak amacımız Türkiye’deki tüm meslek temsilcilerinin eksiksiz katılımı ile ortak bir yasa tasarısı üzerinde uzlaşmaktır.
Marmara Emlak Müşavirleri Derneği müktesep haklar konusunu yani kazanılmış hakların korunmasından asla taviz vermeden yoluna devam edecektir.
MAREMDER Ülkemizde kendi adları ile ayakta kalmayı başarmış markalaşmış veya markalaşma yolundaki tüm emlak müşavirliği yapan emlakçıları Yerel Emlak Markaları olarak tanımlayarak bir ilki gerçekleştirmiştir. Marmara Emlak Müşavirleri Yabancı emlak firmaları karşısında yerel emlakçıların dayanışmasını sağlamak amaçlı ( DÜŞÜNCE ATÖLYELERİ) adı altında her hafta başka bir yerel emlak ofisinde yıllarca toplanarak birlik ve beraberliğimizi dostluğa dönüştürmüştür dayanışmayı sağlamıştır.
Türkiye’nin her köşesinden kardeş emlak ofisleri sayesinde tapudaki bilgilere meslektaşlarımız aracılığı ile ulaşmak mümkün olmuş işlerimiz kolaylaşmıştır.
Marmara Emlak Müşavirleri Derneği (KORSAN EMLAKÇIYA HAYIR) Kampanyası başlatarak vergi vermeyen oda kaydı olmaksızın kaçak çalışan yasalara bağlı olmayan ayakçı tabiri ile tanınan kimselerle müşterek iş yapmama kararı alarak mesleki etik değerlere sonuna kadar savunmuştur.
MAREMDER idealist bir grup olup bir aidat derneği değildir.
Marmara Emlak Müşavirleri diğer sivil toplum temsilcilerinin etkinliklerine katılarak mesleğimizin lehine olan çalışmalar yapmıştır.
MAREMDER diğer meslek temsilcileriile iyi,ilişkiler kurarak mesleğimizi ilgilendiren konularda ortak hareket etmektedir Marmara Emlak Müşavirleri Derneği diğer meslek temsilcileri arasında bir ayırım yapmaksızın sorunları kişiselleştirmeden tüm meslek temsilcilerine aynı mesafede durmuştur.
MAREMDER saygıyı sevgiyi önemseyerek çalışmalarını sürdürüyor.
MAREMDER Yerel Markaların Müşterek Gücüdür.

Marmara Emlak Müşavirleri
Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan Yeşiltaş

MAREMDER 11 YAŞINDA” hakkında 1 yorum

  1. Kısa bir süre önce üyesi olmaktan gurur duyduğum MARAMDER in Saygıdeğer Başkanı SayınAdnan Yeşiltaş ı,yönetim ve denetim kurulu başkan ve üyeleri ile tüm MARAMDER üyelerini saygı ile selamlıyorum
    Saygılarımla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir