”KANUNUMU İSTİYORUM ” KAMPANYAMIZ DEVAM EDİYOR

Sevgili dostlarım sevgili meslektaşlarım 08/08/2008 tarihinde başlattığımız “Kanunumu İstiyorum” Kampanyamız gereği her yıl başlarında “Kanunumu İstiyorum” adlı makale yazarak yaptığımız çalışmalar ve aldığımız mesafeleri siz kıymetli dostlarımla paylaşıyorum.
adnan yeşiltaş başkan 1
“KANUNUMU İSTİYORUM” Kampanyamıza destek olan Oda başkanlarına Federasyon başkanlarına Dernek başkanlarına ve yönetim kurullarına huzurlarınızda teşekkür ediyorum.
Sevgili meslektaşlarım 2017 yılı içinde “Kanunumu İstiyorum” Kampanyamız çerçevesinde Tapu Kadastro Genel Müdürlüğüne Sivas Emlak Müşavirleri Semder Yönetim Kurulu Sayın Başkanı Kerim Çayır ve Yönetim Kurulu ve Marmara Emlak Müşavirleri Yönetim Kurulu Olarak Ziyaretlerimiz Gerçekleşti Çok Faydalı Olan Bu Ziyaretimiz Tapularda Yaşadığımız Sorunlar ve Meslektaşlarımızın Faydasına
Bir Dizi Önerilerde Bulunduk.
Bundan böyle Ankara’da daha fazla çalışmalarımız olacaktır bu konuda tüm meslek temsilcisi ve meslektaşlarımızdan yardım istiyorum. Ankara’da yakını olan kanunumuzun çıkması için bize yardımcı olabilecek kim varsa lütfen birlikte olalım gücümüzü birleştirelim bu Ülke hepimizin bu meslek hepimizin.
Saygılarımla
Marmara Emlak Müşvirleri
Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan Yeşiltaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir