Sevgili Emlak Müşaviri Meslektaşlarım
Marmara Emlak Müşavirleri Derneği olarak 08/08/2008 tarihinde başlattığımız ”Kanunumu İstiyorum” Kampanyamız çerçevesinde mesleğimizin temsilcileri olan Ticaret Odaları Emlak Odaları Federasyonlar ve Emlak Müşavirleri Dernekleri ile hem yazılı hem görsel basında çok yaygın olarak sosyal medyada sesimizi Türkiye genelinde duyurduk.
Meslek temsilcileri dostlarımızla uzun uzun düşünce görüş ve önerilerimizi paylaşarak istişare yaptık her ortamda her yerde uygun bulduğumuz ve mesleğimize katkı sunabilecek etkili yetkili kurum ve kişilerle görüşerek Kanunumuzun çıkması için var gücümüzle çalıştık.
Buradan öncelikle Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulumuza teşekkür ediyorum ve kıymetli üyelerimize her yerde her zaman uzak yakın demeden bizimle birlikte mesleki mücadelemizde bizleri yalnız bırakmayan tüm dostlarımıza sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum.
Sevgili dostlarım idealist bir grup olarak çıktığımız bu yolda hiç bir çıkar gözetmeksizin hiç bir karşılık beklemeden sadece mesleğimizin geleceği için arkadaşlarımla çalıştık kanunumu istiyorum demekle olmaz diyenler sözde tek başlarına koca emlak camiasını temsil ettiğini iddia edenler başarımız karşısında mahçup oldular.
Türkiyede ilk defa Türkiye Büyük Millet Meclisine Yasa Tasarı Taslağını Komisyona Götürmeyi Başardık.
Kanunumu İstiyorum kampanyası Marmara Emlak Müşavirleri Derneği olarak en önemsediğimiz haklı gururunu yaşadığımız başarımızdır.
Türkiye Büyük Millet Meclisine Kanunumuzu götüren Sayın İstanbul Milletvekilimiz Mahmut Tanal‘a huzurlarınızda bir kere daha teşekkür ediyorum.
Sevgili dostlarım Maremder olarak kararlıyız Kanunumuz Meclisten Geçinceye kadar mücadelemiz devam edecektir mutlaka emlak müşavirlerinin bir kanunu olmalıdır buna inancımız tamdır.
Aslında yine Maremderin projesi olan EMLAK BAKANLIĞI Kurulmalıdır diyerek bu yöndeki ısrarımızı sürdürerek bu konudaki çalışmalarımızı bir sivil toplum kuruluşu çerçevesinde gerekli yerlerde düşüncemizi söyleyeceğiz bu konudaki mücadelemizde devam edecektir.
Marmara Emlak Müşavirleri Derneğinin Özlediği tablo Türkiye genelinde eksiksiz seksenbir ilimizden meslegimizi temsil eden tüm kuruluşlarla birlikte demokratik haklarımızı kullanarak ortak eylem planıdır toplu halde Ankarada sesimizi en güçlü şekilde duyurmaktır bu konudaki çalışmalarımız ”Kanunumu İstiyorum” Kampanyası çerçevesinde devam edecektir.
Saygılarımla.

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı
Adnan Yeşiltaş

EMLAK KANUNU

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir