Türkiye Emlak Birliği (Maremder) 4. Olağan Genel Kurulumuza Katılan Tüm Konuklarımıza Teşekkür Ederiz Ayrıca Katılamayan Çelenk Gönderen Tebrik Mesajları İle Bizleri Kutlayan Tüm Dostlarımıza Şükranlarımızı Sunarız.

Doğrultu Tutarlılığına Önem Veren,Özü Bir Sözü Bir,Dostluğun Daim Olduğu Türkiye Türkıye Emlak Bırlıgı Marmara Emlak Müşavirleri Maremder 4. Olağan Genel Kurulunu Birlik ve Beraberlik İçinde Gerçekleştirmenin Haklı Gururunu Yaşarken, Öncelikle Başımızın Dik Alnımızın Açık Olma Sebebimiz Maremder Yönetim Kurulu Üyeleridir Gururla ve Onurla İfade Etmek İsterim ki Yönetim Kurulu Arkadaşlarım Ali Buruşuk Müfit Yetkin Ercan Ersan Hakan Yılmaz Kardeşlerim Arkadaşlarımdır.
Bizler Markalaşmış veya Markalaşma Yolunda Yasalara Bağlı Mesleğine Saygılı Emlak Müşavirlerinin Müşterek Gücü Olduk.
Meslektaşlarımızın Mutlu ve Zor Zamanlarında Yanlarında Olduk Yüzlerce Sosyal Sorumluluk Çerçevesinde Başarılı Projelere Ortak İmza Attık Mutluyuz Gururluyuz.
Yola Çıktığımız Günde Aynı Arkadaşlar Vardı ,Bizler Yolda Karşılaştıklarımızı Asla Yola Çıktıklarımıza Tercih Etmedik.
Türkiyede İlk Defa Emlak Müşavirleri Kanununu Türkiye Büyük Millet Meclisine Biz Götürdük.
Kanunumuzu Meclise Götüren Sayın Milletvekiliz Mahmut Tanal Vekilimize Tekrardan Teşekkür Etmeyi Borç Biliyoruz.

MAREMDER Genel Kurulu MODERATÖRLÜĞÜNÜ Gazeteci Neşe Berber’in yaptığı olağaüstü bir katılımla Levent Kültür Merkezinde gerçekleşti. Marmara Emlak Müşavirleri Derneği 4. Olağan Genel Kurulu da toplantı sonrası basına kapalı olarak gerçekleştirildi. Genel Kurul toplantısı Levent Kültür Merkezi fuaye salonunda kokteyl ve ikram ile başladı.
Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yeşiltaş, toplantıda konuşma da yaptı. Genel kurulda dernek üyeleri de bir araya geldi ve sıcak bir ortamda genel kurul toplantısı gerçekleşti.
Neşe Berber toplantıyı
ATATÜRKÜN İNSANLARIN BİRARADA YAŞAMASININ ÖNEMİNİ VURGULAYAN ŞU SÖZLERLE BAŞLAMAK İSTERİM diyerek başladı.
”İnsanları mutlu edecek tek vasıta, onları birbilerine yaklaştırarak,onlara birbirlerini sevdirerek, karşılıklı maddi ve manevi ihtiyaçlarını karşılamaya yarayan hareket ve enerjidir. Dünyanın barışı içinde insanlığın gerçek mutluluğu, ancak bu yüksek ideal yolcularının çoğalması ve başarılı olmasıyla mümkün olacaktır” sözleriyle açtı. Hemen ardından Sanatçı Serdar Samancıoğlu ”Canım İstanbul” şiirini okudu.”
Programda MAREMDER CHP İstanbul Milletvekili MAHMUT TANAL,
Beşiktaş Belediye Başkanı MURAT HAZİNEDAR,
Sanatçı SUAT YALAZ,
YAHYA ARIKAN –İSTANBUL MALİ MÜŞAVİRLER ODA BAŞKANI
HİKMET KAPLAN —İSTANBUL MALİ MÜŞAVİRLER ODA BAŞKANI
ŞÜKRÜ AKYÜZ—–İSTANBUL BERBERLER ODA BAŞKANI
AZMİ SARIBAY——TURYAP A.Ş. GENEL MÜDÜRÜ
ALİ YÜKSEL—-GAYRİMENKUL HUKUKU ENSTİTÜSÜ BAŞKANI
ENGİN AKMAN——-KENTSEL DÖNÜŞÜM UZMANI
BARIŞ YARKADAŞ—-GERÇEK GÜNDEM– GAZETECİ
ZAFER MURAT ÇETİNTAŞ—-DOĞA SAVAŞÇILARI DERNEĞİ BAŞKANI
KAAN KOÇ—–SUYAD YÖNETİM KURULU BAŞKANI
MACİT TOZ—-MİMAR ŞEHİR PLANCISI
HASAN YILMAZ—-YILMAZ İNŞAAT YÖNETİM KURULU BAŞKANI
METİN YEŞİL —-İSTANBUL TAPU KADASTROLULAR DERNEĞİ BAŞKANI
NEŞE BERBER—-HABERARKASI PROGRAMI SUNUCUSU- GAZETECİ GASTETV GENEL YAYIN YÖNETMENİ’ne
Plaket verildi.


HAKIMIZDA

VİZYONUMUZ, Meslektaşlarımızın mali kaynak ve olanaklardan en iyi şekilde yararlanmalarını, karlılıklarını artırmalarını ve büyümelerini sağlamak için gerek gördükleri gerçek-doğru-tarafsız ve profesyonel bilgi, analiz, yorum, öneri ve uygulama desteği ile gelişmelerine yardımcı olmaktır.
MİSYONUMUZ, Teknolojik kaynaklardan en iyi şekilde yararlanarak kaliteli hizmet üretmek, büyük bir hızla gelişen teknolojiyi kullanarak ve bilgilerini sürekli güncelleyerek sürekli gelişmek, müşterilerini ekonomi, yasal mevzuatı ve vergi yasalarındaki hukuki düzenlemeler konusunda bilgilendirmek, müşterilerimizin sorunlarını çözen ”güvenilir, tarafsız, sırdaş, profesyonel bir emlak danışmanı” olmaktır.
AMACIMIZ, Meslek standartları ve yasal gereklilikler çerçevesinde müşteriye doğru ve güvenilir bilgiyi en hızlı biçimde, tarafsızlık ve gizlilik ilkeleri içinde sunmaktır. Yapacakları yatırımlarına gelişebilir değişebilir çevresel faktörleri değerlendirerek kazandırmayı doğru yatırım yapmalarına aracılık etmektir.
Meslektaşlarımızın dayanışma içinde tüm ülke genelinde yerel emlak firmalarıyla paslaşarak bir taşınmazın bilgilerine hızla ulaşabilme ve pazarlayabilmelerini sağlamaktır.
Marmara Emlak Müşavirleri Derneği Olarak bıkmadan yorulmadan çalışarak bin yılın ilk dilimini geride bırakırken, önümüzdeki 10 yıl içerisinde bugünden çok daha ileri bir meslek; ve Avrupa”nın büyük şirketlerini aratmayacak bir meslek tablosu ile karşılaşacağımıza inanıyorum.
Saygılarımla

Marmara Emlak Müşavirleri Derneği
Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Yeşiltaş

001

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir